מהו ביטוח רכב?

ביטוח רכב נועד לתת פיצוי לנזקי גוף ורכוש אשר נגרמו לרכב, לנוסעיו וכן לאנשים ולכלי רכב נוספים שהיו מעורבים בתאונה עימו. לביטוח רכב שני מרכיבים: ביטוח חובה, המכסה נזקי גוף, וביטוח מקיף או ביטוח צד ג' המכסים נזקי רכוש.

  • ביטוח חובה – כל בעל רכב במדינת ישראל מחויב, עפ"י חוק, לרכוש ביטוח חובה, המכסה הוצאות טיפול רפואי בנזקי גוף ומעניק פיצויים על סבל, כאבים ואובדן כושר השתכרות שנגרמו עקב תאונה בה היה הרכב מעורב..
  • ביטוח מקיף – המכסה נזקי רכוש שנגרמו לרכב ולחפצים שהיו בו במידה וניזוקו בשל תאונות, גניבות ופריצות, שריפות, פגעי טבע, פגיעה בזדון ועוד. לביטוח המקיף ניתן להוסיף הרחבות כשירותי גרירה, שירותי רכב חליפי, ביטוח פנסים ושמשות ועוד.
  • ביטוח צד ג – זהו ביטוח רכוש מצומצם יותר מהביטוח המקיף והוא מכסה נזקים שנגרמו לרכושו או לרכבו של אדם אחר, בעקבות פגיעה על ידי רכבו של הנהג המבוטח. גם לביטוח זה יש אפשרות להוסיף הרחבות כשירותי גרירה, ביטוח פנסים ושמשות ועוד.

שוק ביטוחי הרכב, מתאפיין בתחרותיות גבוה ובפערי מחירים משמעותיים, אך ברגע האמת, משיש צורך להפעיל את הביטוח, חשוב שיעמוד לצידכם סוכן ביטוח מסור שיטפל בעניינכם במלוא היעילות והנחישות.

עם ניסיון של עשרות שנים בביטוחי אלפי רכבים מול מרבית חברות הביטוח בארץ, נשמח לעמוד לשירותכם במחירים אטרקטיביים, ובשירות אישי ומהיר בטיפול בתביעות, במידת הצורך

לקבלת הצעה לביטוח רכב התקשרו אלינו לטלפון  09-8911994/5 או מלאו כאן בטופס את פרטיכם נחזור אליכם בהקדםרכ
גלילה לראש העמוד
WhatsApp chat
דילוג לתוכן