ביטוחי החיים, הבריאות והפנסיה שייכים לתחום ניהול סיכונים הכולל של המשפחה וההסתכלות שלנו כאן, היא תמיד בראיה מערכתית של צרכי המשפחה, ומתוך מטרה לתת לה מענה ביטוחי שלם ולעטוף אותה במרב ההגנות הנחוצות לה.

ביטוח חיים – מטרתו של ביטוח חיים (המכונה ביטוח "ריסק") הינה להבטיח את רמת החיים של קרובי המבוטח במקרה של פטירתו בטרם עת. זאת באמצעות תשלום חד פעמי המשולם למוטבים הרשומים בפוליסה. ניתן להוסיף לביטוח החיים הרחבות המעניקות כיסויים מפני מצבים נוספים ובהן: ביטוח מחלות קשות, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח נכויות וביטוח אובדן כושר עבודה.

פוליסת ביטוח משכנתא – מיועדת לרוכשי דירות המחויבים בביטוח משכנתא לטובת הבנק, והיא כוללת שני מרכיבים: ביטוח חיים וביטוח מבנה הניתנים לרכישה בנפרד.
מטרת ביטוח המשכנתא הינה לכסות את יתרת ההלוואה לבנק במקרה של פטירת אחד הלווים, או שניהם, בכדי למנוע קושי כלכלי לעמוד בתשלומי המשכנתא, וכן לכסות תשלומי הוצאות, בגין תיקון נזקים במבנה, אשר ממושכן לטובת הבנק, בחוזה ההלוואה.

פוליסת המשכנתא מותאמת במיוחד לצרכיהם של הלווים ודרישות הבנק.  

מומלץ לרכוש את ביטוח המשכנתא מסוכן ביטוח ולא דרך הבנק הן משום שהפוליסה שמציעים הבנקים מעניקה כיסוי מצומצם יותר, והן משום שברכישת פוליסה דרך הבנק, אין שום גורם המטפל במבוטח בעת הצורך.

ביטוח אובדן כושר עבודה –  נועד להוות רשת בטחון כלכלית במקרה בו כושר ההשתכרות נפגע בשל מחלה, פגיעה או תאונה. במידה והמבוטח מסוגל לעבוד באופן חלקי, תשולם לו קצבה חודשית חלקית, המשלימה את הכנסתו. כמו כן הפוליסה כוללת גם מימון חלקי של עלויות קורסי הכשרה מקצועית לצורך שיקום, וכן עלויות טיפולים פיזיותרפיים, וטיפולים אלטרנטיביים הנחוצים לצורך השיקום. 
חשוב מאוד להתאים במדויק את פוליסת הביטוח לעיסוקו של המבוטח היות והגדרת אי כושר ההשתכרות, הינה הגדרה ספציפית לסוג העיסוק.

ביטוח תאונות אישיות – נועד להבטיח את רמת החיים של המבוטח ובני משפחתו, במקרה של פגיעה בתאונה. ביטוח תאונות אישיות משלים את ביטוחי הבריאות וביטוחי החיים בכך שהוא מעניק כיסוי להוצאות רפואיות, בגין נזקי גוף שנגרמו בתאונה, ומאפשר לקבל פיצוי במקרים של מוות, נכות קבועה, שברים או כווית ואובדן כושר עבודה כתוצאה מתאונה.

ביטוחי החיים והסיכונים הינם ביטוחים חיוניים ובעלי השפעה ארוכת טווח ומרחיקת לכת על מצבה הכלכלי של המשפחה. משום כך יש להתאימם במדויק לצרכים הספציפיים של כל מבוטח, ומומלץ לבחון, אחת לתקופה, האם תמהיל הביטוחים עדיין תואם את צרכי המשפחה. לצוות הסוכנות ניסיון רב בהתאמת פוליסות ביטוחי חיים וסיכונים, ובעת הצורך, אנו מתייצבים לימין לקוחותינו, ופועלים בנחישות למען מיצוי מלוא הזכויות המגיעות להם. נשמח לעמוד גם לשירותכם בהתאמת מענה ביטוחי שלם ומקיף, שייתן לכם את השקט והביטחון ויעניק לכם ולמשפחתכם את ההגנה המרבית.

לפרטים נוספים על ביטוחי חיים וסיכונים התקשרו אלינו לטלפון 09-8911994/5 או מלאו כאן בטופס את פרטיכם נחזור אליכם בהקדם
גלילה לראש העמוד
WhatsApp chat
דילוג לתוכן